epapierosy

Jak duże są papierosy elektroniczne?

Słyszałeś stare powiedzenie „większe jest lepsze”. To często prawda. Większość ludzi wolałaby większy dom niż mniejszy i telewizor 50 cali, a nie 36. A kto by nie kochał wyższego wynagrodzenia lub większego konta bankowego? W niektórych przypadkach wybór pomiędzy duże vs małe, jest unikalne dla płci. Na przykład prawdopodobne jest to, że mężczyźni woleliby częściej większe mięśnie czy większy samochód, a kobiety wolałaby większą szafę! Istnieją również sytuacje, w których większy jest rzeczywiście wadą, pomyśl o komputerze lub prawie każdej postaci technologii. W przypadku elektronicznych papierosów, z pewnością wybór większego urządzenia ma zalety, ale większe nie zawsze znaczy lepiej.

Lepiej wybrać dużego czy małego e-papierosa?

Wybór między dużym e-papierosem w porównaniu z małym jest unikalny dla jednostki, i niestety e-palenie nie ma wszystkich uniwersalnych opcji. Jeśli jesteś nowy w świecie e-papierosów, musisz przede wszystkim wiedzieć, że istnieją trzy główne kategorie do rozważenia, mini (e-papierosy wyglądające jak zwykłe papierosy tytoniowe), średniej wielkości (ego) lub „mody”/ zaawansowane osobiste parowniki (APVs). Każdy typ staje się coraz większy, jeśli poruszamy się w górę skali, minis są najmniejsze i „mody”/AVPs są największe. Więcej na temat tych urządzeń znajdziesz w tym artykule: http://e-papieros.edu.pl/co_to_jest_e-papieros.html#1 Głównym powodem, by rozważyć większy elektroniczny papieros jest dłuższa, bardziej spójna żywotność baterii. Zamiast przynosić wiele baterii lub ładować co kilka godzin, jeden duży akumulator może łatwo wykonać zadanie kilku mniejszych. Mierzona w miliamaperogodzinach (mAh), pojemność baterii wzrasta wraz z wielkością i od tego będzie zależeć liczba pociągnięć na jednym ładowaniu.

Jak często ładuje się mini papierosy?

epapierosMałe, mini e-papierosy (w kształcie tradycyjnych papierosów) mają najmniejszą pojemność baterii, która wynosi od 150 mAh do 350 mAh, zapewniając około 100 do 300 wdechów na cykl. W zależności od tego ile „palisz” mini e-papieros może wystarczać na jeden dzień lub po prostu na kilka godzin, zanim będzie wymagał ponownego naładowania. Jeśli będziesz poruszał się w górę skali, średniej wielkości produkt klasy „ego” ma pojemność baterii od 600 mAh do 1100 mAh i może wystarczyć do 1000 pociągnięć lub dłużej. Produkty te są nieco większe niż minis. Taki elektroniczny papieros przypomina klasyczne cygaro i powinien łatwo wystarczać na cały dzień, nawet najcięższym i najbardziej uzależnionym użytkownikom. Osobiście uważam, że łagodnym i umiarkowanym „palaczom” 900 mAh Ego wystarczy niemal na dwa dni. Wreszcie, „mody” i AVP to najbardziej zaawansowane produkty i zazwyczaj mają największe, najdłużej wytrzymujące baterie.