e-palenie

Jak wybrać dobry e-papieros?

Aby określić optymalnie, jaki elektroniczny papieros pasuje właśnie do Twoich potrzeb, musisz sobie odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań. Jak często palisz? Ocena częstotliwości palenia pomoże Ci bowiem określić, jak duży akumulator będzie Ci potrzebny. Jaki rodzaj papierosów preferujesz? Jeśli wolisz mocniejsze, pełne smaku papierosy, prawdopodobnie będziesz więcej mocy, aby zaspokoić swój apetyt. Jeśli zaś jesteś lekkim palaczem, dodatkowa moc może nie być konieczna. Czy czujesz się w porządku, gdy musisz wyjść z pomieszczenia, aby zapalić?

E-papieros to nie zabawka

Czy Twój e-papieros ma wyglądać i smakować jak zwykły papieros, abyś był w pełni zadowolony, czy możesz dostosować się do większej, bardziej satysfakcjonującej konfiguracji od razu? Od Twojego wyboru konfiguracji będzie bowiem zależeć, czy Twój e-papieros ma wyglądać jak zwykły papieros tytoniowy czy bardziej jak nowoczesny gadżet. Jak ważna jest dla Ciebie wygoda? Czy myślisz nad zamianą/ładowanie baterii co kilka godzin lub chcesz bardziej trwałe rozwiązanie? Czy urządzenie ma być małe i dyskretne, czy będziesz zadowolony z nieco większego e-papierosa? Wszystkie te czynniki odgrywają ważną rolę w określeniu najlepszego elektronicznego papierosa dostosowanego w pełni do Twoich potrzeb, ale początkujący zazwyczaj dzielą się na dwie kategorie: zwyczajni i lekcy palacze szukający zdrowszej alternatywy i umiarkowani oraz ciężcy palacze, którzy poważnie myślą o zwalczaniu swego szkodliwego nawyku.

Porady doświadczonych e-palaczy

papieros elektronicznyPonieważ zwyczajni i lżejsi palacze zwykle rzadziej będą korzystać z elektronicznego papierosa, więc najwyższa wydajność i przedłużony czas pracy baterii może nie być konieczny. Ponadto nie będzie dla nich potrzeby elektroniczny papieros powodujący „grubą parę” i „silne pieczenie w gardle”, aby zaspokoić swoje pragnienie. Dla tego typu użytkowników, mały „mini” e-papieros powinien załatwiać sprawę. Ciężsi użytkownicy, którzy częściej palą potrzebują elektronicznego papierosa, aby osiągnąć dobre wyniki przez cały dzień. Z tego powodu, mały, mini e-papieros nie może być wystarczający ze względu na jego ograniczoną żywotność baterii. Plus, ciężsi palacze będą pragnąć więcej pary i silniejszego „pieczenia gardła”. Takie cechy są możliwe tylko w przypadku większych, bardziej wydajnych urządzeń. Istnieje wiele czynników, które należy uwzględnić, gdy będziesz próbował wybrać swój pierwszy elektroniczny papieros. Musisz ocenić bieżące przyzwyczajenia i zastanowić się, jak masz zamiar włączyć e-papierosy do swojej codziennej rutyny.